Tag Archives: Floil

Floil bën çudira në kuzhinë!

floil, fluid

Thonë se dashuria më e sinqertë është dashuria ndaj ushqimit, e nëse këtë thënie e lexoni në barkun e thatë, do të besoni se me të vërtetë nuk ka dashuri tjetër pos asaj për ushqimin. Dhe imagjinoni njëmend sikur jeni super të uritur dhe ndjeni aromën e specialitetit të preferuar …

Lexo më shumë

Dhuroji dashni ushqimit me Floil

floil

Jeta është e mbushur me mijëra elemente që ëmbëlsojnë përditshmërinë tonë, duke nisur nga familja, shoqëria, pasionet apo aktivitetet e ndryshme relaksuese. Pa marrë parasysh a jeni person që gjeni kënaqësinë në shoqërimin e më të dashurve apo e ndjeni rehatinë në qetësinë e vetmisë tuaj, asgjë nuk vlen po …

Lexo më shumë

Haziri në inaugurimin e Floil-it: Janë heronjë, punësuan mbi 600 persona

floil_gjilan_inaugurimi_infog;obi

Kryetari i Komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri, gjatë inaugurimit të fabrikës për prodhimin e vajit ushqimor “Floil”, ka thënë se familja Mustafa dhe pronarët e kësaj kompanie, me punësimin e mbi 600 punëtorëve, janë heronjtë e gjallë të ditëve të sotme. “Të gjithë impresionohemi kur hyjmë në këtë gjigant. Familja …

Lexo më shumë

Inaugurohet Fabrika e Vajit “Floil”, Fluidi bashkon spektrin politik

floil, Fejzullah Mustafa

Zyrtarët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Partisë Demokratike të Kosovës, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe lëvizjes Vetëvendosje ishin prezent në inaugurimin e Fabrikës së Vajit Ushqimor “Floil” në Gjilan, projekt ky i kompanisë Fluidi të cilën e drejton pronari i saj, Fejzullah Mustafa.   Në mesin e të pranishmëve …

Lexo më shumë