fbpx

Tag Archives: filma

20 filma inspirues për gratë e forta

gratë, The Hunger Games: Katni and Peeta Reaping Scene

20 filma inspirues për gratë e forta Shkruan: Alberinë Dodaj/infoGlobi InfoGlobi, ka vënë bashkë një listë prej 20 filmash frymëzues për gratë më vendimtare dhe të guximshme. The Devil Wears Prada Andrea është një vajzë provinciale dhe një e diplomuar në Universitet. Ajo ëndërron të bëhet një gazetare dhe punësohet …

Lexo më shumë