fbpx

Tag Archives: Fejzullah Mustafa

Inaugurohet Fabrika e Vajit “Floil”, Fluidi bashkon spektrin politik

floil, Fejzullah Mustafa

Zyrtarët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Partisë Demokratike të Kosovës, Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës dhe lëvizjes Vetëvendosje ishin prezent në inaugurimin e Fabrikës së Vajit Ushqimor “Floil” në Gjilan, projekt ky i kompanisë Fluidi të cilën e drejton pronari i saj, Fejzullah Mustafa.   Në mesin e të pranishmëve …

Lexo më shumë