fbpx

Tag Archives: fatmir

Ekspertiza: Disa mesazhe të këshilltarit të Limajt janë falsifikuar

fatmir, limaj, gjykata

Disa mesazhe mes këshilltarit të Fatmir Limajt, Endrit Shala dhe biznesmenit Florim Zuka që janë prezantuar si fakte inkriminuese në rastin kundër Limajt që dyshohet për keqpërdorim të detyrës dhe krim të organizuar, janë vërtetuar të kenë qenë të falsifikuara. Në këtë proces gjyqësor Fatmir Limaj akuzohet për shpërdorim detyre …

Lexo më shumë