fbpx

Tag Archives: FAK

Thaçi: FAK me kapacitete mbrojtës

FSK, Thaçi

Kryeministri i Kosovës ka thënë sot para pjesëtarëve të Forcës së Sigurisë së Kosovës se shumë shpejt kjo forcë do të ndryshojë misionin e saj, e cila do të ketë për detyrë mbrojtjen e integritetit dhe sovranitetit të Kosovës.  Sot para pjesëtarëve të FSK-së në Kazermën “Adem Jashari” Thaçi tha …

Lexo më shumë