fbpx

Tag Archives: Elmedina Bajgora

Editoni foto të produkteve apo krijojni flyer për biznesin tuaj përmes aplikacioneve në smart phone

Në ditët e sotme zhvillimi i biznesit përmes rrjeteve sociale dhe shitjes online në web të ndryshme është shumë i përdorur. Ballafaqimi me virusin Covid 19 detyroi bizneset që të bëjn një hap progresiv në marketingun dhe shitjen online, dhe jo të gjitha bizneset kanë mundësinë të bëjnë këtë hap. …

Lexo më shumë

Receta Homemade për kujdesin e lëkurës

Kujdesuni për lëkurën tuaj më reçeta të cilat mund ti bëni edhe në shtëpi. Shkruan: Elmedina Bajgora Vajrat thelbësorë kanë përfitime të mahnitshme për lëkurën tuaj.Ka kaq shumë mënyra për të përfshirë vajra thelbësorë të mrekullueshëm në rutinën tuaj të lëkurës sipas Jamie Stewart e cila rekomandoi receta homemade. Vaj …

Lexo më shumë