fbpx

Tag Archives: dy të vdekur

Dy të vrarë nga një sulm në SHBA

grambling-state-university_1508937161-9265364

Dy persona janë vrarë me armë zjarri në kampusin e Universitetit Shtetëror të Louisianas, njofton Policia. Raportohet se sulmuesi ka ikur nga vendi i ngjarjes. Policia thotë se një student dhe shoku i tij u vranë pas një përleshjeje në dhomën e konviktit. Ata janë identifikuar si Earl Andrews, student, …

Lexo më shumë