fbpx

Tag Archives: drogë

Kosovë: Konfiskohen mbi 300 kilogramë drogë

Policia e Kosovës ka konfiskuar 312 kilogramë e 39 gramë substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë dhe ka arrestuar nëntë të dyshuar të përfshirë në veprën penale ‘blerje, posedim, shpërndarje dhe shitje e paautorizuar e narkotikëve, substancave psikotrope dhe analoge’. Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë-Ferizaj, në vazhdën …

Lexo më shumë