fbpx

Tag Archives: droga

Sheiku, Seks, drogë dhe orgji

sheiku, princi, droga, seksi

Zbulohet shkaku i vdekjes së princit arab Një princ arab është gjetur i vdekur në Londër. Stafi zbuloi trupin e Sheik Khalid bin Sultan Al Qasim, 39 vjeç në Knightsbridge penthouese, dje në mëngjes, raporton “The Sun”. Nga informacionet më të fundit thuhet se princi ka ndërruar jetë për shkak …

Lexo më shumë