fbpx

Tag Archives: driton gashi

Haradinaj shkarkon ministrin Flamur Sefaj dhe shefin e AKI-së, Driton Gashi

flamur-sefal-driton-gashi_

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka shkarkuar, përkatësisht liruar nga detyra, ministrin e Brendshëm, Flamur Sefaj dhe drejtorin Agjencisë së Kosovës për Inteligjencë (AKI), Driton Gashi. “Në bazë të kompetencave kushtetuese, si kryeministër i Republikës së Kosovës kam kërkuar lirimin e menjëhershëm nga përgjegjësia të Drejtorit të Agjencisë së Kosovës …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!