Ballina / Tag Archives: Drenas

Tag Archives: Drenas

Prokurori kishte kërkuar hetime ndaj vajzës nga Drenasi për “kallëzim të rremë” !

vjaza,drenasi

Prokuroria Themelore e Prishtinës, ka shpaluar detaje të reja rreth rastit të vajzës nga Drenasi. Nga komunikata që Prokuroria ia dërgoi mediave shihet se vajza ka dhënë deklarata kontraditktore për mësuesin dhe se për këtë arësye , prokurori i çështjes më 19.01.2018, kishte kërkuar që ndaj të dëmtuarës, të hapen …

Lexo më shumë

Policia me detaje për aksidentet fatale që ndodhën mbrëmë në Drenas

tre te vdekur ne komoran

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për dy aksidentet që ndodhën mbrëmë në Drenas e ku vdiqën tre persona dhe u lënduan disa tjerë. “Drejtuesi i veturës, mashkull K/Shqiptar, derisa ishte duke drejtuar veturën ka shkaktuar vet aksident trafiku. Si pasojë e aksidentit, drejtuesi dhe pasagjeri mashkull K/Shqiptar kanë humbur …

Lexo më shumë