fbpx

Tag Archives: dorëheqja

Zyrtare: Haradinaj ia përcjell Kuvendit letrën e dorëheqjes

haradinaj

“Sot, kryeministri në dorëheqje i Qeverisë së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka dorëzuar në Kuvend zyrtarisht letrën e dorëheqjes së tij:, thuhet në njoftimin e përcjellur tek mediat nga Zyra për informim e kryeministrit. “Letra e dorëheqjes u është proceduar menjëherë anëtarëve të Kryesisë së Kuvendit dhe kryetarëve të grupeve parlamentare”, …

Lexo më shumë