Tag Archives: Donald Trump

Thaçi u takua me Donald Trump

hashim thaci, donald trump, okb, shba, kosova

Thaçi është falënderuar presidentin amerikan për mbështetjen që gëzon Kosova nga populli i SHBA-së Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi ka zhvilluar një takim të shkurtër me presidentin amerikan, Donald Trump, në kuadër të pritjes së organizuar nga presidenti i Shteteve të Bashkuara teksa po zhvillon punimet Asambleja e Përgjithshme e …

Lexo më shumë

Pedofili miliarder!

Jeffrey Epstein, pedofilia, donald trump

Në vilën e tij 16 milionë dollarëshe në Palm Beach, kanë zbuluar materiale shqetësuese Janë përfshirë dhjetëra fotografi të vajzave të reja të zhveshura dhe një karrigë dentisti me të gjitha pajisjet mjekësore. Këto janë pamje të reja nga bastisja e shtëpisë së miliarderit Jeffrey Epstein të vitit 2005. Muret …

Lexo më shumë

Nuk shitet Grenlanda

Presidenti amerikan, Donald Trump ka anuluar një vizitë në Danimarkë, që ishte planifikuar të realizohej në fillim të muajit shtator Ky anulim ndodhi pasi kryeministrja e këtij shteti, Mette Frederiksen, ka hedhur poshtë idenë e tij për blerje të Grenlandës. “Danimarka është vend shumë i veçantë me njerëz të jashtëzakonshëm, …

Lexo më shumë

Miku i presidentëve amerikan

Jeffrey Epstein , bill clinton, donald trump

Multimilionerit Jeffrey Epstein vari veten në qeli ndërsa ishte në pritje të gjykimit për akuzat e trafikut të femrave për qëllime seksuale, financieri Jeffrey Epstein u gjet i vdekur në qelinë e tij në Nju Jork Reuters shkruan mbrëmjen e sotme se nga autopsia paraprake e bërë në trupin e …

Lexo më shumë

25 gusht marrveshja e re

donald trump

Trump vendos datën përfundimtare për arritjen e një marrëveshjeje mes Kosovës dhe Serbisë Në mëngjesin e sotëm në mediat serbe po qarkullon një lajm se presidenti i SHBA-së, Donald Trump, e ka caktuar datën përfundimtare për Kosovën dhe Serbinë. Sipas mediave në Serbi, data 25 gusht e vitit të ardhshme …

Lexo më shumë