Tag Archives: domate

Domate dhe vezë të skuqura

Të skuqura së bashkë, vezët dhe domatet përbëjnë një ushqim të shpejtë plot proteina dhe kalorik, të përshtatshëm për mëngjes. Përbërësit 2 lugë vaj avokadoje 6 kokrra vezë (të rrahura) 4 domate (të pjekura, të ndara në feta) 2 qepë e njomë (të prera imët) Përgatitja 1.Nxehim 1 lugë gjelle vaj avokadoje në një tigan në temperaturë …

Lexo më shumë