fbpx

Tag Archives: djegiet nga dielli

Ja si mund ta shëroni djegien nga Dielli

djegiet nga dielli

Sipas dermatologëve amerikanë, sekreti për të shëruar plagët tuaja të djegies nga dielli, gjenden në frigoriferin tuaj! Saktësisht, lëndë qumështi të akullt të vendosura në një leckë dhe të aplikuara lehtësisht në vendin e lënduar, është zgjidhja e këtij problemi. Vitaminat që gjendet në qumësht nxisin shërimin, derisa acidet laktike …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!