fbpx

Tag Archives: ditëlindja

Sa është plakur kryeministri?

haradinja, ditelindja, nena

Haradinaj feston ditëlindjen e tij dhe kafen e parë e pi me nënën Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj feston sot 51 vjetorin e lindjes. Ish-komandanti i UÇK-së në Zonën Operative të Dukagjinit, e ka nisur ditën e veçantë, pranë nënës së tij, teksa konsumojnë një kafe së bashku. Padyshim që …

Lexo më shumë