fbpx

Tag Archives: diskursi

Diskursi publik: Mos bë ciu, ciu …

Kuvendi

Listat e fryra të veteranëve kanë ngritur tensione mes Kryeparlamentarit Kadri Veseli dhe deputeit të Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku. Abdixhiku insiston se “listat e veteranëve janë fryrë nga komandantët e UÇK -së”, e përkë këtë akuzë deputeti i LDK-së ka drejtuar gishtin para së gjithash drejt liderit …

Lexo më shumë