fbpx

Tag Archives: detoks

Provoni një detoks organizmit me perime të skuqura

perimet e skuqura

Organizmi ka nevojë të detoksikohet e, që kjo të ndodhë shpëtimi janë perimet. Merrni shijen maksimale nga perimet e stinës, si dhe të gjithë elementët më të vlefshëm për organizmin tuaj. Përbërësit 30 gr karotë (të pastruara) 30 gr lakra (brukseli) 30 gr qepë (e pastruar) 1 karçof 5 feta portokall 1 fetë lëng portokalli 5 feta limon 2 lugë vaj …

Lexo më shumë