Ballina / Tag Archives: Denisa Gokovi

Tag Archives: Denisa Gokovi

Denisa – ylli i ardhshëm i Bollywood-it

Këngëtarja, aktorja, pianistja, kompozitorja, shkrimtarja, Denisa Gokovi, në një intervistë për Agjencinë e Lajmeve infoGLOBI, rrëfen të rejat e fundit sa i përket fushës së aktrimit por edhe fushave tjera. Gokovi e cila jeton dhe vepron në Shqipëri nuk lë menjëanë edhe kritikat për hapsirën që i lihet kulturës në …

Lexo më shumë