fbpx

Tag Archives: delegacionet

Konjufca: PDK të gjitha delegacionet po i udhëheq vet ndërsa opozita nuk po merr pjesë

glauk konjufca 2

Kryesia e Kuvendit të Kosovës sot ka formuar Komisionin Parlamentar për Stabilizim Asociim. Sipas deputetit të Vetëvendosjes, ky Komision do të udhëhiqet nga Partia Demokratike e Kosovës. Pas përfundimit të mbledhjes, Konjufca ka thënë se PDK po do t’i monopolizojë të gjitha delegacionet dhe t’i udhëheq vet ndërsa opozita të …

Lexo më shumë
error: Content is protected !!