fbpx

Tag Archives: dekorata

Thaçi dekoron ish-presidenten Jahjaga

jahjaga, thaci,dekorata

Ish-presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga ka marrë Medaljen Presidenciale të dhjetëvjetorit të Pavarësisë së Kosovës. “Me Medaljen Presidenciale Jubilare të dhjetëvjetorit të Pavarësisë dekorova ish-presidenten e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjagën”, ka shkruar Thaçi. “Ajo luajti rol konstruktiv në forcimin e unitetit politik, avancimin e të drejtave të njeriut dhe …

Lexo më shumë