fbpx

Tag Archives: darka

Darka jo formale te Pacolli dhe pajtueshmëria për demarkacion

demarkacioni

Takimi i thirrur nga zv/kryeministri Behgjet Pacolli në shtëpinë e tij në Hajvali, në epiqendër të bisedës ka përpjekjet për të bindur kundërshtarët e Marrëveshjes për demakracion me Malin e Zi, që ate ta votojnë gjatë seancës së radhës së Kuvendit të Kosovës. Në takim krahas kryeministrit Ramush Haradinaj, zëvendëskryeministrit Behgjet …

Lexo më shumë