fbpx

Tag Archives: Dardan Gashi

Policia ushtron Kallëzim penal ndaj ish ministrit Dardan Gashi

Dardan Gashi

Policia e Kosovës ka dorëzuar në Prokurori kallëzimin penal ndaj zëvendëskryeministrit, njëherësh ministër i Diasporës, Dardan Gashi, dhe të tjerëve, për gjuajtje me armë zjarri në ambient të mbyllur. Këtë e kanë konfirmuar për Kohën Ditore nga Stacioni policor në Malishevë. “Policia e Kosovës, respektivisht Stacioni policor në Malishevë, pas …

Lexo më shumë