fbpx

Tag Archives: Cooper

Takohen Cooper e Haradinaj

cooper e haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka pritur sot në takim zëvendës ndihmës sekretaren e mbrojtjes së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Laura Cooper, me të cilën bisedoi për zhvillimet aktuale në Kosovë dhe rajon, proceset integruese të vendit dhe sfidat në fushën e sigurisë. Haradinaj theksoi rëndësinë e pranisë ushtarake …

Lexo më shumë