fbpx

Tag Archives: ceremonia

Pamje nga parakalimi festiv i FSK-së dhe Policisë së Kosovës (FOTO)

parakalimi ceremonia qendrore

Në përvjetorin e dhjetë të shpalljes së Pavarësisë së Republikës së Kosovës, të dielën në sheshin “Zahir Pajaziti” të Prishtinës, u mbajt manifestimi qendror, ku parakaluan edhe kuadratet e njësive të Forcës së Sigurisë së Kosovës dhe Policisë së Kosovës. Manifestimi filloi me intonimin e Himnit shtetëror të Kosovës nga …

Lexo më shumë