fbpx

Tag Archives: Çakorr

Bajrami: Haradinaj ta mbajë premtimin, ta shpie kufirin deri në Çakorr!

Hykmete Bajrami

Deputetja e LDK’së, Hykmete Bajrami e konsideron popullist vendimin e kryeministrit Ramush Haradinaj që ta shkarkojë Murat Mehen dhe ta emërojë Shpejtim Bullqin kryetar të Komisionit Shtetëror për Demarkacion. “Duket si vendim shumë populist, për të treguar se mund të bëj këso veprime”, e ka komentuar Bajrami vendimin e parë që …

Lexo më shumë