Ballina / Tag Archives: burjani

Tag Archives: burjani

Zgjedhjet, sfidë për partitë qe keqpërdoren shtetin për përfitime

Blerim Burjani

Këto parti politike si LDK dhe VV duhet të gjejnë mundësinë e një koalicioni parazgjedhor, përndryshe do të jetë vështirë që të ballfaqohen me PDK-në dhe pjesën tjetër. PDK  ka synime tjera, që së bashku me AAK-në , të përçajnë pjesën tjetër të subjekteve politike. Shkruan: Blerim Burjanië Partitë që …

Lexo më shumë