fbpx

Tag Archives: bunkeri

Brenda bunkerit nuklear, luksoz

bunkeri luksoz

Ndërkohë që rriten tensionet midis SHBA-ve dhe Koresë së Veriut, amerikanët kanë ndërtuar një bunker nuklear luksoz. Ky bunker ndodhet pranë Savannah, në Georgia dhe përmban një dhomë moderne armësh dhe sistemin më të fundit CCTV. I ndërtuar rreth 14 metër nën tokë, bunkeri ka në brendësi të tij edhe …

Lexo më shumë