fbpx

Tag Archives: Bulliqi

Bulliqi sot i paraqet gjetjet e Komisionit të ri për Demarkacionin

demarkacioni

Kryesuesi i Komisionit Shtetëror për Shënjimin dhe Mirëmbajtjen e Kufirit Shtetëror, Shpejtim Bulliqi, para Komisionit për Integrime Evropiane, nesër paraqet të gjeturat e deritanishme nga terreni rreth demarkimit të kufirit me Malin e Zi. Ditë më parë, anëtarët e këtij komisioni e kanë njoftuar kryeministrin e vendit, Ramush Haradinaj, për …

Lexo më shumë