fbpx

Tag Archives: buling

Instagrami me anti-ngacmim

instagram, buling

Instagram beson se mjeti i ri anti-ngacmim, i bën përdoruesit të ndalojnë dhe të marrin në konsideratë atë që po thonë, dhe mendon që mund të ndihmojnë në frenimin e abuzimit në platformë Rrjeti social gjithashtu do të ofrojë së shpejti opsione për të kufizuar ndërveprimet me përdoruesit që mund …

Lexo më shumë