fbpx

Tag Archives: Boston Celtic

Shtëpia e çiftit Obama

michele obvama, barak obama, Boston Celtic, masachusets, shba

Shtëpia është në shitje për 14,85 milionë dollarë dhe ka 7 dhoma gjumi, 9 tualete, një kuzhinë gjigante Barack Obama dhe bashkëshortja e tij, Michelle duan të blejnë një pronë buzë detit në shtetin e Masachusets, e cila i përket pronarit të Boston Celtic, Wyc Grousbeck. Sipas asaj që raporton …

Lexo më shumë