fbpx

Tag Archives: bortis johnson

Kryeministri i ‘qenit’

kafshet, bortis johnson, Uellsi Jugor, britania e madhe

Aty ku banon kryerminstri, banon edhe dashuria   Qenushi ishte braktisur aty nga disa rritës qensh, por tani do të jetojë bashkë me kryeministrin dhe partneren e tij, Carrie Symonds. Kryeminsitri Boris Xhonson u pa të futet te selia e tij, në Downing Street, me një qenush 15-javësh, të cilin …

Lexo më shumë