fbpx

Tag Archives: bizhuteria

Si pastrohet bizhuteria

bizhuteria

Nëse unaza, byzylyku, apo vathët tuaj kanë ndonjë sipërfaqe të njollosur nuk keni pse t’i lini mënjanë me idenë se nuk mund t’i përdorni më. Për bizhuteri të pastra dhe me shkëlqim provoni produkte të përditshme, shumica e të cilave ju ndoshta tashmë i keni në shtëpi. Pastrimi me ketchup …

Lexo më shumë