fbpx

Tag Archives: Besim Beqaj

Luksemburgu ndihmon Kosovën

Beqaj e Anne Dostert

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, priti në takim të ngarkuarën me punë në Ambasadën e Luksemburgut në Kosovë, Anne Dostert. Beqaj e njoftoi Dostert për objektivat e Ministrisë dhe përkushtimin për të bashkëpunuar me këtë shtet. Beqaj, ndërkaq e vlerësoi angazhimin e Luksemburgut, përmes investimeve dhe projekteve të …

Lexo më shumë