fbpx

Tag Archives: balotazh

Lajmi i Fundit, Exit Polli i Klan Kosovës: Në 7 qendrat e Kosovës ka balotazh

zgjedhjet

Klan Kosova ka prezantuar rezultatet e një exit polli. Sipas tyre në 7 qendra të Kosovës do të ketë balotazh. Më poshtë mund të shihni rezultatet. Prishtinë: Balotazh ndërmjet VV’së dhe LDK’së Ferizaj: Balotazhi ndërmjet LDK dhe PDK’së Gjakovë: Balotazh ndërmjet Alternativës dhe AAK’së Mitrovicë: balotazh ndërmjet PDK’së dhe AKR’së …

Lexo më shumë