fbpx

Tag Archives: bajrami

Organizata studentore paralajmëron padi ndaj ministrit Bajrami

“Demokracia Studentore”, përmes një komunikate për media, ka deklaruar se ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Arsim Bajrami, është pikërisht ai që i ka shkatërruar universitetet publike në Kosovë dhe për këtë duhet të japë llogari para organeve të drejtësisë. Kryetari i kësaj organizate, Mexhid Ramusa, thotë se për një …

Lexo më shumë