fbpx

Tag Archives: astrit kabashi

Zana shkon në Oscar

zana, oscars, hollywood. antoneta kastrati, adriana matoshi, astrit kabashi,qendrea kinomatografike e kosoves

Filmi “Zana” është një dramë tronditëse dhe emocionuese që përcjellë një grua të re kosovare Filmi “Zana” është përzgjedhur nga komiteti selektues i Qendrës Kinematografike të Kosovës që të jetë propozimi i Kosovës për kategorinë “Best International Feature” për çmimin Oscar. “Zana”, film debutues i Antoneta Kastratit, pati premierën e …

Lexo më shumë