fbpx

Tag Archives: arrestohet

Arrestohet i kërkuari Vokrri

screenshot-2_1508399123-5786306

Një i shpallur në kërkim për pjesëmarrje në organizatë kriminale dhe trafik të drogës në Itali u arrestua nga Policia e Tiranës gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm. Shërbimet e Sektorit të Forcës së Posaçme të Operacioneve Speciale dhe Kërkimit, në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë, arrestuan të …

Lexo më shumë