fbpx

Tag Archives: arrest

Arrestohet në banesën e tij Dardan Molliqaj

Dardan Molliqaj

Partia Socialdemokrate e Kosovës njofton se Policia ka arrestuar sot në orët e hershme të mëngjesit deputetin Dardan Molliqaj. Ai është arrestuar në banesën e tij dhe sipas PSD-së nuk ka qenë i paralajmëruar më herët për seancë apo paraqitje ne gjykatë. “Molliqaj është arrestuar nën arsyetimin për pjesëmarrje në protestën …

Lexo më shumë