fbpx

Tag Archives: armatë badihavxhinjsh

Një armatë badihavxhinjsh

imer-mushkolaj_infoglobi

Ndonëse ishte premtuar reformë në administratën shtetërore dhe reduktim i saj, qeveria e udhëhequr nga Ramush Haradinaj po vazhdon të mbushet zëvendësministra e këshilltarë. Në këto poste po rehatohen edhe njerëz që dështuan të zgjedhen kryetarë komunash dhe të tjerë që nuk ia dolën të bëhen deputetë. Miliona euro shpenzohen …

Lexo më shumë