fbpx

Tag Archives: Arbër Vllahiu

Arbër Vllahiu – zëdhënës i Qeverisë

arber vllahiu & ramush haradinaj

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, emëroi sot Arbër Vllahiun për zëdhënës të Qeverisë së Republikës së Kosovës. Kjo gjë është bërë e ditur përmes një komunikate për media, dërguar nga Zyra e Kryeministrit. Ish-gazetari dhe njëherësh ish-këshilltari i ish-presidentes Atifete Jahjaga, Arbër Vllahiu, është njëkohësisht këshilltar politik i kryeministrit Haradinaj. …

Lexo më shumë