fbpx

Tag Archives: arben idrizi

Elozhe mutit

arben idrizi

Duhet të tregojmë pak më shumë respekt për mutin, nuk mund t’i themi mut (cinikisht: secilit mut) secilit njeri që na del përpara dhe na prish punë. Një: njolloset emri i mirë i gjësë. Dy: nuk është bash sjellje prej të edukuari t’i themi tjetrit, për ta luftuar dhe zmbrapsur, …

Lexo më shumë