fbpx

Tag Archives: Arbana Xharra

Këshilltarja e Veselit: Nuk ju bëjnë proamerikan flamujt e deklaratat patetike

Arbana Xharra, PDK

Arbana Zharra, këshilltare e Kadri Veselit, të parit të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) që është njëherësh Kryeparlamentar i Kuvendit të Kosovvs, ka kritikuar lidershipin vendorë se po ia kthen shpinën Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Kritika e saj vjen pas kundërshtimeve për kalimin e demarkacionit mes Malit të Zi dhe …

Lexo më shumë