fbpx

Tag Archives: apostollova

Haradinaj e Apostollova bisedojnë për sundimin e ligjit

haradinaj e apostollova

Kryeministri i Kosovës ka zhvilluar takim të rregullt me Përfaqësuesen e Posaçme të BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova me të cilën kanë biseduar për avancimin e rrugës euro-atlantike të Kosovës, thellimin e bashkëpunimit rajonal si dhe për fuqizimin e sundimit të ligjit. Përmes Facebook-ut, kryeministri ka shprehur përkushtimin e Qeverisë …

Lexo më shumë