fbpx

Tag Archives: apokalipsi

Konspiracione: Çka thotë Bibla për apokalipsin

fundi i botes, apokalipsi

“Fundi i botës është mbi ne”,-kështu kanë deklaruar një grup i të krishterëve duke theksuar se apokalipsi do të ndodhë këtë vit. “Nëse besoni te parashikimet për fundin e botës, atëherë është koha për t’u përgatitur për apokalipsin”, sipas pretendimeve të bujshme. Rritja e aktivitetit sizmik gjatë gjithë botës së …

Lexo më shumë

Apokalipsi ka ndodhur

11 mijë vite para Erës Sonë një rrebesh kometash goditën Tokën dhe e shkatërruan atë, duke modifikuar edhe vetë aksin e rrotullimit të planetit tonë. 11 mijë vite para Erës Sonë një rrebesh kometash goditën Tokën dhe e shkatërruan atë, duke modifikuar edhe vetë aksin e rrotullimit të planetit tonë. …

Lexo më shumë