fbpx

Tag Archives: anonymous

Anonymous sulmon pedofilët e Twitter

anonymous

Shumë profile në Twitter të pezulluara dhe një hetim për pedofili në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Ky është rezultati i një fushate të Anonymous që ka hyrë në rreth 30 profile në rrjetin shoqëror duke zbuluar një trafik fotosh ku abuzohet me minorenë. “Nuk jemi kundër Twitter-it sepse atë …

Lexo më shumë