fbpx

Tag Archives: andi_koshi

Andi Koshi, kosovari i ri në PSV Eindhoven

Pasi kaloi të gjjtha grupmoshat në skuadrën mbretërore belge Anderlecht, talenti nga Gjakova Andi Koshi, ka arritur kontratën dhe transferin e parë ndërkombëtar. 16 vjeçari, i cili ka nënshtetësi belge dhe kosovare, ka arritur të shijojë transferin në klubin prestigjioz holandez, PSV Eindhoven. Mesfushori i ri, shpeshherë është krahasuar me …

Lexo më shumë