fbpx

Tag Archives: ambasadori hungarez

Gashi takim me ambasadorin hungarez

foto2

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Gashi, priti sot në një takim Ambasadorin e Hungarisë në Kosovë, Márkusz László. Në takim u diskutuan çështjet që kanë të bëjnë me bashkëpunimin mes MKRS-së dhe Ambasadës së Hungarisë, në fushat e kulturës dhe sportit. Ministri Gashi e vlerësoi bashkëpunimin e deritashëm, …

Lexo më shumë