fbpx

Tag Archives: Aida Derguti

VV e Vushtrrisë shkarkon Aida Dërgutin, gratë e AAK-së i dalin në mbrojtje koleges

aida derguti e albin kurti

Kryetarja e Qendrës së Lëvizjes Vetëvendosje në Vushtrri, Aida Dërguti, nga sot nuk na përfaqëson në asnjë nivel vendimmarrës brenda dhe jashtë Lëvizjes Vetëvendosje’”, thuhet në reagimin e bërë të dielën nga Këshilli i Qendrës së VV-së në Vushtrri. Ky reagim i degës së Vetëvendosjes në Vushtrri erdhi pas shpërthimit …

Lexo më shumë