fbpx

Tag Archives: Agim Hoti

Veteranët sot protestojnë

protesta

Veterani Agim Hoti, njofton se sot Veteranët dhe Invalidët e UÇK-së do të mbajnë protestë për të kërkuar miratimin e buxhetit për pagesat e veteranëve. Protesta do të mbahet në ora 11:00. Sipas njoftimit protestuesit do të nisën nga Skënderaj për në Sheshin Skëndërbeu, dhe do të jenë në numër …

Lexo më shumë